KONEC...- stránky zůstanou jako archív!

V bolesti se dá najít kapka štěstí

Záhadný vrah...

Záhadný vrah - 2

ANO! Lusia se dokopala a napsala druhou kapitolu... tak a teď něco k ní xD vůbec se mi nelíbí, ale vy máte povinně jí přečíst!! xD
Varování: yaoi +18

Stojím uprostřed místnosti a vyděšeně se rozhlížím. Pořád slyším pláč.

„Ty zmetku! Kde jsi,“zakřičím… kde je Yumi? Zaslechnu smích. Přikrčím se.

Náhle se rozsvítí světla a několik metrů přede mnou stojí muž. Má kápi, takže mu nevidím do obličeje. Je vysoký a zřejmě má i namakanou postavu.

Pomalými kroky ke mně přejde. Stojí asi tak půl metru ode mě… já začnu couvat… zasměje se, až mi z toho přejede mráz po zádech.

Zády narazím do dveří. Jsem v pasti. Ten chlap ke mně přejde. Chytne mě za ruce a dá je vedle mé hlavy. Co chce dělat? Nic neslyším, žádný pláč. To mě zaráží. To už Yumi zabil? Doufám, že ne… nemohl, udělal jsem, co chtěl. Přijel jsem do toho blbého skladu…

„Kde je Yumi?“zeptám se.

„U tvé bývalé přítelkyně… byla to malá léčka,“zašeptá mi do ucha… mé ruce chytne do jedné a z kapsy vyndá malé ovládání, zmáčkne tlačítko a ozve se dětský pláč. To si ze mě ten zmetek dělá legraci.

„Proč takhle riskuješ? A proč vlastně vraždíš?“zeptám se ho. Jsem na něj naštvaný… tolik jsem se bál o Yumi… příště si to budu ověřovat.

Opět mě drží oběma rukama a prohlíží si mě. Zaslechnu jeho uchechtnutí. Zatnu zuby a zavřu oči. Ucítím jeho dech na krku. Cuknu s sebou a zakňučím. Co chce dělat? Ucítím jeho jazyk pod uchem. Vytřeštím oči. Začnu se bránit. Bože, pomož mi.

„Nech mě,“Zakřičím a pokouším se mu vytrhnout. Zasměje se.

„Nemáš šanci se jakkoliv bránit… jsem v přesile…“opět mi ruce chytne jen jednou a druhou sáhne do kapsy a vyndá lahvičku a kapesník. Nějakým způsobem malinký obsah lahvičky nakape na kapesník a ten mi přiloží k obličeji… je to chloroform. Cítím, jak mé tělo a má mysl začínají ochabovat… začnu padat…

>>><<< 

Proberu se… ležím ve své posteli… co se stalo? Zadívám se na hodiny… šest ráno… měl bych vstávat.

Zadívám se vedle sebe… na polštáři je hvězda a dopis… otevřu dopis a vytřeštím oči na text…

„Byl jsi dokonalý… rád bych si to zopakoval,“ co se proboha stalo? On-on se semnou vyspal? To snad ne. Vůbec nic si nepamatuji.

Au. Bolí mě hlava. Ten chlap mě začíná rozčilovat. Ještě jednou se podívám na ten papír. Bože, tohle je noční můra, určitě.

Zvednu se z postele. Náhle ucítím mezi stehny něco slizkého. Sperma. Zaleknu se. Takže on-on mě znásilnil. Rozbolí mě hlava. Vzpomínky se mi začnou hrnout do hlavy.

Ležím na posteli – nahý. Nade mnou se sklání muž. Není mu vidět do obličeje. Mám otevřené oči a dívám se do stropu. Tiše zasténám, když se jedním prstem dotkne mé ztuhlé bradavky. Zaslechnu jeho lehký smích. Cítím jeho pohled na svém těle. Lehce zrudnu. Ucítím jeho polibek pod čelistí. Zakňučím. Polibky se přesune na ohryzek a pak na klíční kost. Jsem v omámený, za normálních okolností bych tohle nedělal, ne s vrahem.

Jazykem přejede k mé pravé bradavce. Lehce za ní zuby zatahá a pak jí políbí. Několikrát to zopakuje. Mezitím chytne mezi dva prsty druhou bradavku. Druhou rukou putuje dolů po mém těle. Polibky přejde na druhou bradavku. Vnímám jeho dotyky. Jazyk na hrudi, který se opět přesune ke krku, z krku k pravému uchu a od ucha ke rtům. Políbí mě. Něžně a přesto vášnivě. Přeruší polibek. Otočí si mě na břicho. Proč s sebou nechávám takto manipulovat? Netuším a asi to taky nechci vědět.

Hladí mě po zádech a líbá na krku. Proč se nebráním? Je to vrah… zřejmě si chce užít, než mě zabije.

Políbí mě mezi lopatky a pak polibky jede níž. Líbá mě na zadečku a sem tam mě i lehce plácne. Je to příjemné.

Zvedne si mě na všechny čtyři a opět mě políbí mezi lopatkami. Zase jede níž, až k zadečku. Vsune jazyk do dírky. Zasténám, je to příjemné. Jazyk nahradí jeho prsty, nejdřív do mě vnikne prvním. Zakňučím. Je to nepříjemné. Stáhnu se.

„Uvolni se,“zašeptá a políbí mě na krk. Nevím proč, ale jeho hlas je tak uklidňující. Lehce se uvolním. Vnikne do mě druhým prstem. Zabolí to. Opět se stáhnu.

Začne mi něco šeptat do ucha – slova nevnímám, jen hlas. Uvolním se. Vnikne třetím prstem. Bolí to, ale pokouším se to vydržet. Začne prsty roztahovat… jedním se dotkne prostaty. Zasténám slastí. Ach Bože. Vyndá prsty. Na protest zasténám.

Ucítím jeho tvrdý penis mezi půlkami. Vyděsím se. Pokusím se zvednout, ale on mě drží.

Lehce do mě vnikne. Ujede mi bolestné zasténání. Chvilku setrvá, než si zvyknu. Po chvilce se začne pohybovat. Jeho penis se tře o prostatu. Dám si ruku před pusu, abych utlumil sténání.

Vysune penis. Otočí si mě na záda, mé nohy si dá na svoje ramena a opět do mě vnikne. Dlouze zasténám. Sundám svoje nohy z jeho ramen a obtočím mu je kolem pasu. Chytne můj úd do ruky a začne jej třít. Jashine, mám pocit, že vybouchnu slastí. Ve stejném tempu přiráží a tře můj penis… když pozná, že se jit blížím k vrcholu, přestane mě honit a políbí mě. Trpně zasténám. Chytnu svůj penis do ruky, že se uspokojím sám, ale je prudce přeražena k posteli. Zakloním hlavu a zatnu zuby. Jsem tak vzrušený až to bolí.

Za pár minut se udělá. Já jsem pořád vzrušený. Zadívá se na mě. Usměje se. Vyndá pouta a ruce mi připoutá k pelesti postele.

„Vydrž chvíli,“zašeptá mi do ucha a někam odejde. Podívám se na svůj stojící penis. Úplně vidím, jak tepá. Za chvilku přijde. V ruce drží nádobu. Sedne si na postel, nadzvedne mi zadek a do zadečku mi začne strkat kostky ledu. Je to nepříjemný. Skloní hlavu k mému penisu a začne jazykem přejíždět po penisu… zasténám. Střídají se ve mně pocity. Led se rozhřívat. Prsty opatrně vyndá malé zbytečky ledu. Zaškubu rukama, už to nevydržím. Mám pocit, že můj vrchol schválně oddaluje.

„Prosím,“vzlyknu. To jsem takový ubožák, že prosím o to, aby mě udělal? To jsem klesnul tak hluboko? Asi ano. Ale jistý účinek to má. Vezme můj úd do úst a prsty mi strčí do análního otvoru. Jeho prsty se začnou otírat o mou prostatu.

Druhou rukou si začne hrát s varlaty. To už je pro mě konečná. Udělám se mu do úst. Zhluboka oddychuji.

 

Opět si sednu na postel… tohle budu rozdýchávat dlouho… zazvoní mi telefon… podívám se, kdo to je.

Poslední komentáře
16.01.2010 18:34:52: tak tohle je opravdu napínavé. Prosím o další díl. Jak tohle dopadne????smiley${1}
13.12.2009 17:17:26: jej to je dobrý chtělo by to pokráčko
08.12.2009 00:00:13: :-) Toto se mi líbí zatím úplně nejvíc. Krásně popsané. Těším se na pokračování a další díla....
05.12.2009 20:48:10: Super kapitolka,těšim se na pokračování,píšeš skvěle.
 
Děkuji za vaší návštěvu