KONEC...- stránky zůstanou jako archív!

V bolesti se dá najít kapka štěstí

Homepage

Konečné rozhodnutí - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "4499":
Lusia


facebook je: Lucy Gab Ouško Nyrre-Čechová a icq je:588804613...
May Darrellová
No... nebudu říkat, že mě to zaskočilo, vcelku jsem to i... čekala? Ano, čekala. Ale už ses rozhodla a já ti v tom rozhodně bránit nebudu (ještě aby bránila, že? xD) No... byla bych moc ráda, kdybys mi na blog nebo na email napsala tedy tvoji jinou tsránku, ale je to jen tvoje věc. Um... taky jsem se tě chtěla zeptat... vím, že se známe přes ineternet hodně dlouho, a tak mě napadlo, jestli bys mi nechtěla dát svůj facebook a nebo ICQ smiley

No... co bych ještě řekla? Jo! Jak jsem říkala, čekala jsem to, ale je mi líto toho, že si už nedočtu tvé povídky, které tu máš ;-)

Mno... už bych měla asi končit, tak pa May Darrellová

* * * * * * * *

www.may-darrell.blog.cz
Lilith-sama
Ja ti do toho nechcem nič vravieť, pretože som sama urobila to isté. Skončila som a tiež chcem začať ako iný človek. Ešte pred pár dňami by si našla koment ako ťa prosím aby si s týmto nespokčila (smozrejme nie pod týmto menom, ale pod tým pôvodným). Len ja som nedela na svoj blog oznam, že končím tak okato. A už vôbec som nepísala, že začnem pod iným menom. Pretože teraz to všecti budú čakať a bude to rovnaké ako predtým. Ver mi. Noooo asi som sa rozpísala viac ako som plánovala. No nič teda. Uvidíme sa v inom svete a môžeme len dúfať, že k nám bude lepší ako bol doteraz. ;)

 
Děkuji za vaší návštěvu